Usługi

PROJEKTOWANIE

Firma PILAWA posiada własne biuro projektowe z wyspecjalizowaną kadrą techniczną . Już na etapie wczesnego projektowania współpracujemy z klientem, służąc mu pomocą. Każde zaproponowane i przez nas rozwiązanie, jest tak zaprojektowane, by sprostać specyficznym wymaganiom budynku, bez względu na to czy jest to budynek mieszkalny, biurowy, czy też użyteczności publicznej. Prowadzimy doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów, organizujemy szkolenia i promocje nowych materiałów. Jesteśmy partnerem dla projektantów, architektów, przedsiębiorstw, deweloperów i prywatnych właścicieli.

 

Wyróżnienie przyznane przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością

WSBJ uhonorował P.U.H.P Pilawa - Eugeniusz Pilawa, certyfikatem "Najwyzszej Jakości" który jest podsumowaniem dotychczasowej pracy oraz dalszych działań i realizacji nowych wyzwań i celów.

divider

PUHP PILAWA Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju 2010

Fundacja Innowacji i Rozwoju w drodze konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju" Edycja Regionalna 2010 - Województwo Zachodniopomorskie wyróżniła Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowo - Produkcyjne PILAWA Eugeniusz Pilawa tytułem:

"Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju - 2010"

divider

Nagrody na targach Eurolift 2010 Kielce

Międzynarodowe Targi Euro-Lift 2010 w Kielcach już za nami. Zakończyły się one pełnym sukcesem, produkty firmy PUHP PILAWA spotkały się z ogromnym zainteresowaniem zwiedzających, jak i pozostałych wystawców. Otrzymaliśmy główną nagrodę za stoisko i wyróżnienie za dźwig platformowy pionowy PX.

divider