Inwestycja w propagowanie energii ze źródeł odnawialnych w firmie PUHP PILAWA Eugeniusz Pilawa


Celem podstawowym projektu pn. Inwestycja w propagowanie energii ze źródeł odnawialnych w firmie PUHP PILAWA Eugeniusz Pilawa jest produkcja energii elektrycznej z Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) wraz ze zmniejszeniem emisji gazów cieplarnianych. Projekt jest zgodny z celami RPO, Strategii rozwoju województwa zachodniopomorskiego do roku 2020, z celami Strategii Polski Zachodniej, z celami Strategii Morza Bałtyckiego, z Planem Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Miasta Kołobrzeg, dokumentami wskazanymi w SOOP RPO-WZ 2014-2020 dla poszczególnych działań/typów projektów oraz z Kontraktem Terytorialnym dla województwa zachodniopomorskiego. Zakres rzeczowy projektu obejmuje zaprojektowanie, dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych o mocy 0,040 MW oraz 0,160 MW, co w efekcie przyniesie roczną produkcję energii w wysokości 200 MWh z równoczesnym spadkiem emisji gazów cieplarnianych w ilości 165 ton równoważnika CO₂. Projekt jest realizowany zgodnie z zasadą konkurencyjności wynikającą z "Zasad w zakresie udzielania zamówień w projektach realizowanych przez przedsiębiorstwa niezobowiązane do stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020".

Dostawa generatorów fotowoltaicznych.

Ignss

Ueefrr

 

Tablica1 TABLICA TABLICA 1 1 3 2012
TABLICA 1 1 2 2010 Talica Kredyt Technologiczny 2  

 

 Zapytanie ofertowe - badania przemysłowe i rozwojowe

 

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki  Inwestujemy w waszą przyszłość

 

 

Wyróżnienie przyznane przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością

WSBJ uhonorował P.U.H.P Pilawa - Eugeniusz Pilawa, certyfikatem "Najwyzszej Jakości" który jest podsumowaniem dotychczasowej pracy oraz dalszych działań i realizacji nowych wyzwań i celów.

divider

PUHP PILAWA Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju 2010

Fundacja Innowacji i Rozwoju w drodze konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju" Edycja Regionalna 2010 - Województwo Zachodniopomorskie wyróżniła Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowo - Produkcyjne PILAWA Eugeniusz Pilawa tytułem:

"Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju - 2010"

divider

Nagrody na targach Eurolift 2010 Kielce

Międzynarodowe Targi Euro-Lift 2010 w Kielcach już za nami. Zakończyły się one pełnym sukcesem, produkty firmy PUHP PILAWA spotkały się z ogromnym zainteresowaniem zwiedzających, jak i pozostałych wystawców. Otrzymaliśmy główną nagrodę za stoisko i wyróżnienie za dźwig platformowy pionowy PX.

divider