PUHP PILAWA

Budynek2

PILAWA - producent wind osobowych, towarowych, schodów, chodników ruchomych, platform schodowych i pionowych dla osób niepełnosprawnych

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowo Produkcyjne PILAWA jest największym polskim producentem dźwigów, obecnym na rynku od 1980 roku. Produkujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszego w Polsce parku maszynowego oraz zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie ich montażu,serwisu i modernizacji co pozwoliło naszej Firmie na osiągniecie  pozycji krajowego lidera.Zespół wysoko wyspecjalizowanej kadry inżynierów oraz innowacyjne spojrzenie na wymagania Inwestorów gwarantują sukces przy realizacji projeków inwestycyjnych.Dowodem są liczne inwestycje zarówno te standardowe, jak i wymagające doboru nietypowego rozwiązania technicznego oraz stworzenie w pełni indywidualnego urządzenia dźwigowego. Główni  nasi partnerzy  to firmy deweloperskie, instytucje użyteczności publicznej, przedsiębiorcy ale także biura architektoniczne i inwestorzy prywatni. Do Państwa dyspozycji pozostają oddziały, przedstawicielstwa, grupy montażowe, serwisowe i konserwacyjne na terenie całego kraju. Wysoko wyspecjalizowane działy mieszczą się w głównej siedzibie firmy PUHP PILAWA w Kołobrzegu. Organizacja ta pozwala na efektywną wysokiej jakości obsługę klientów w każdym miejscu w Polsce. Zapraszamy Państwa do kontaktu.

 
 

Wyróżnienie przyznane przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością

WSBJ uhonorował P.U.H.P Pilawa - Eugeniusz Pilawa, certyfikatem "Najwyzszej Jakości" który jest podsumowaniem dotychczasowej pracy oraz dalszych działań i realizacji nowych wyzwań i celów.

divider

PUHP PILAWA Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju 2010

Fundacja Innowacji i Rozwoju w drodze konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju" Edycja Regionalna 2010 - Województwo Zachodniopomorskie wyróżniła Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowo - Produkcyjne PILAWA Eugeniusz Pilawa tytułem:

"Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju - 2010"

divider

Nagrody na targach Eurolift 2010 Kielce

Międzynarodowe Targi Euro-Lift 2010 w Kielcach już za nami. Zakończyły się one pełnym sukcesem, produkty firmy PUHP PILAWA spotkały się z ogromnym zainteresowaniem zwiedzających, jak i pozostałych wystawców. Otrzymaliśmy główną nagrodę za stoisko i wyróżnienie za dźwig platformowy pionowy PX.

divider